NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

IMPREZY

ZOBACZ, CO DZIało SIĘ W PIJALNI

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na Turniej Brydża Sportowego, w którym uczestnicy powalczą ze sobą o Puchar Burmistrza Piwnicznej-Zdroju. Wydarzenie ma charakter wewnątrzklubowy, ale PIjalnia pozostaje otwarta dla gości. Chętnych do kibicowania lub przyłączenia się zmieścimy na pewno ;)

Wstęp wolny!

Debiutancka płyta Kwartetu Galicyjskiego Folkomania to synteza małopolskiego folkloru i muzyki klasycznej w nowoczesnym wydaniu, inspirowana najpiękniejszymi melodiami mieszkańców Pogórza, Lachów Sądeckich, Górali i Krakowiaków.

Płyta Kwartetu to podróż, podczas której starsze i młodsze pokolenie trzyma się za ręce, czego efektem są poruszające historie, pełne ekspresji, żywiołowości i refleksji, przedstawione za pomocą dźwięków.


Kwartet Galicyjski w składzie:

Joanna Kiełbasa - skrzypce
Martyna Bulzak - skrzypce
Ewa Borcz - altówka
Gabriela Szczepaniak - wiolonczela

Prowadzenie koncertu: Tomasz Bulzak

Prawie każdego roku spotykamy się wspólnie na scenie Pijalni Artystycznej. Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert uczestników Warsztatów Muzycznych School of Rock - Krzysztofa Szczypuły! 

Uczniowie zagrają w towarzystwie:

Piotr Treliński - gitary
Grzegorz Sipiora - gitara basowa
Jacek Pietrzak - instrumenty klawiszowe, trąbka
Piotr Przewoźniak - perkusja

Prowadzenie chóru:
Natalia i Estera Szczypuła

Goście specjalni:
Nick Stroobants i Sara Medo z Belgii

Będzie dobrze grane! Wstęp wolny.

Najpiękniejsze pieśni, arie, duety miłosne największych kompozytorów operetkowych i musicali świata w tym E. Kalman, F. Lehar, J.Strauss, K. Zeller czy F. Loeve. Jednym słowem "usta milczą dusza śpiewa" :) Z radością zapraszamy Państwa na ponad godzinny program, podczas którego artyści poprzez śpiew, taniec i anegdotę sprawią, że ta muzyka stanie sie terapią dla duszy. Na scenie zobaczymy: Bogusławę Matys - sopran, Huberta Świecę - tenor oraz Marka Serwetę na fortepianie.

Bilety do nabycia w Pijalni w cenie 20zł.

Czy wiesz co to DKMS? Czy wiesz co to WBCD? Czy wiesz, że co 35 sekund ktoś na świecie dostaje najmniej przyjazną diagnozę dotyczącą jego zdrowia? To może być każdy z nas a nie każdy wie, że są wśród nas ludzie, miejsca, instytucje, które edukują, wspierają, leczą i przeprowadzają nas przez szereg procesów związanych z problemami nowotworowymi. Nie bądźmy obojętni wobec innych, nie lekceważmy najmniejszych symptomów jakie nie raz dają nasze organizmy! Zmobilizujmy się i zostawmy swój znak!!! Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi spotykamy się by porozmawiać, doinformować siebie i innych, wesprzeć tych, który nas potrzebują a może nawet zarejestrować się w bazie Dawców Szpiku (rejestracja możliwa na miejscu w dniu wydarzenia). Przyjdź w niedzielę do Pijalni Artystycznej - niczym niezobowiązujące spotkanie może wiele zmienić :) Czekamy na stanowisku na tarasie a w razie niepogody zapraszamy na scenę na sali.

Wstęp jest bezpłatny - do zgarnięcia materiały informacyjne i gadżety promujące akcję ;)

Akcja organizowana jest przez DKMS oraz emovere Magdalena Żuber. 

Zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie z Jackiem Pikułą i Adrianem Marczykiem. W programie wieczoru usłyszymy utwory napisane podczas 7 letniej wędrówki i te spotkane w drodze. Ballady Edwarda Stachury, Marcina Różyckiego, Leonarda Cohena oraz własne. Podczas koncertu możliwość nabycia płyty i książki.

Bilety do nabycia w Pijalni w cenie 15zł.

Najpiękniejsze pieśni, arie, duety miłosne największych kompozytorów operetkowych i musicali świata w tym E. Kalman, F. Lehar, J.Strauss, K. Zeller czy F. Loeve. Jednym słowem "usta milczą dusza śpiewa" :) Zapraszamy Państwa na ponad godzinny program, podczas którego artyści poprzez śpiew, taniec i anegdotę sprawią, że ta muzyka stanie sie terapią dla duszy. Na scenie zobaczymy: Bogusławę Matys - sopran, Huberta Świecę - tenor oraz Marka Serwetę na fortepianie.

Bilety do nabycia w Pijalni w cenie 20zł.

Zapraszamy wszystkich miłośników piosenki francuskiej w polskim przekładzie. Repertuar Edith Piaf zaśpiewa dla nas po raz kolejny wspaniała Dorota Iwona Helbin.

Bilety w cenie 30zł są dostępne w Pijalni.

Możliwa wcześniejsza rezerwacja miejsc telefonicznie, mailowo, przez facebook.