NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

IMPREZY

ZOBACZ, CO DZIało SIĘ W PIJALNI

Z okazji tych radosnych Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: ciepła i pogody ducha, czasu z najbliższymi i czasu dla siebie. Może nawet będą to białe Święta jak Dziadek Mróz będzie hojny :) W Wigilję przypada ten jedyny dzień w roku, kiedy mamy nieczynne. Jesteśmy ze swoimi rodzinami :) Za to 25 i 26 grudnia zapraszamy od godziny 11:00 do ostatniego gościa. We środę 27.12.2017 od godziny 17:00 będziemy rodzinnie kolędować - kto chciałby się dołączyć przez sam udział, śpiew lub granie jest bardzo mile widziany!!! Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Kolejny krok w Nowy Rok! Cieszymy się, że zbliża się 9-ty już rok kiedy jesteście z nami <3 Niech będzie spełnieniem Waszych oczekiwań i wspólnego czasu w naszych przestrzeniach, do których zawsze serdecznie Was zapraszamy! Będziemy nadal wychodzić na przeciw Waszym oczekiwaniom i starać się ulepszać nasze usługi najlepiej jak potrafimy.

31.12.2017r. mamy czynne między 10:00 a 18:00 natomiast 01.01.2018r. czekamy od 11:00 do ostatniego gościa ;) 

Jak co roku zapraszamy Wszystkich chętnych na wspólne dekorowanie pierniczków świątecznych. Zapewniamy Wam pomady, drobne dekoracje, barwniki i pisaki, przyjemne miejsce przy kominku, dobry humor i szereg pomysłów na ubarwienie Waszych wypieków! Zabierzcie swoje pierniki, dodatkowe ozdoby jeżeli chcecie i odwiedźcie Pijalnię. Przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół. Będzie wesoło i kolorowo :)

Wstęp jest bezpłatny.

Bądźcie grzeczni, gdyż nasz Mikołaj przygotował dla Was promocję! Oprócz tardycyjnego najlepszego środowego Nadpopradzkiego Jadła będzie kawa/herbata i ciacho w super cenie! HoHoHo zaczynamy grudzień pełen atrakcji🎅🎅🎅

Zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór kabaretowy z zabawami andrzejkowymi. Nie zabraknie wróżb, dobrego humoru, muzyki i niespodzianek dla każdego gościa :)

Wstęp jest bezpłatny. 

Polski bokser, dwukrotny Mistrz Olimpijski, komentator sportowy i działacz polityczny. Niebanalna postać jaką był Jerzy Zdzisław Kulej zostanie nam wszystkim wspomniana podczas spotkania z jego synem Panem Waldemarem Kulejem. W najbliższą niedzielę zapraszamy Was na opowieści, czytanie fragmentów książki "W cieniu Podium" i film o najwybitniejszym bokserze polskim dwudziestego wieku!

Wstęp jest bezpłatny.

Już w najbliższą niedzielę w imieniu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Piwnicznej-Zdrój, zapraszamy Państwa na kolejny wieczór autorski w naszej Pijalni. Spotkanie z Jolantą Baziak - poetką, eseistką i krytykiem literackim. Redaktor naczelną Miesięcznika Literackiego "Akant", członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz laureatką wielu nagród za swoją twórczość i działalność społeczno-kulturalną. W trakcie wydarzenia promowana będzie książka Pani Jolanty zatytuowana "Baziaki.Pokolenia". 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Od 11 września zapraszamy wszystkich Państwa na wystawę fotograficzną Michała Sośnickiego. Autor zdjęć zafascynowany jest pięknem gór, które tym razem ukazuje o wschodzie i zachodzie słońca. Prace powstały przy współpracy Babiogórskiego Parku Narodowego. Będzie je można podziwiać do końca listopada. Więcej informacji na temat Michała i jego prac znajdziecie Państwo pod adresem http://www.michalsosnicki.pl. 

Zapraszamy Państwa na drugi już koncert orkiestry dętej działające przy Domu Kultury w Kroczycach. Zagrają światowej sławy przeboje muzyki rozrywkowej i klasycznej. Muzykom przewodniczył będzie kapelmistrz Tomasz Zawadzki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W imieniu Pijalni Artystycznej, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Towarzystwa Rozwoju Piwnicznej, zapraszamy na prezentację filmu "Sto minut na sto lat. Inny świat.", w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. Pokaz będzie uroczystym zakończeniem, finisażem, wyjątkowej wystawy prezentowanej od kilku miesięcy w Pijalni Artystycznej, poświęconej życiu i twórczości Danuty Szaflarskiej: "Ja po prostu kocham żyć!" 
To niepowtarzalna okazja do obejrzenia tych dwóch wydarzeń w jednym czasie i miejscu! W trakcie wieczoru nastąpi także przekazanie wystawy przez Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury im Danuty Szaflarskiej w Piwnicznej - Zdroju. 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.