NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

AKTUALNOŚCI

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI Z PIJALNI

Od 11 września zapraszamy wszystkich Państwa na wystawę fotograficzną Michała Sośnickiego. Autor zdjęć zafascynowany jest pięknem gór, które tym razem ukazuje o wschodzie i zachodzie słońca. Prace powstały przy współpracy Babiogórskiego Parku Narodowego. Będzie je można podziwiać do końca listopada. Więcej informacji na temat Michała i jego prac znajdziecie Państwo pod adresem http://www.michalsosnicki.pl. 

W imieniu swoim oraz agencji eventowej emovere mamy zaszczyt zaprosić Państwa na cykl spotkań pod nazwą Kino Zdrój. Rozpoczynamy pokazami filmowymi polskiego kina przedwojennego. Jako pierwszą projekcję wyświetliliśmy film Konrada Toma "Ada, to nie wypada!". Zarówno sam film jak i organizacja wieczoru spotkały się ze sporą aprobatą i dużą dawką śmiechu ;) Kolejnym pokazem był "Sportowiec mimo woli" przezabawna komedia pomyłek w reżyserii Mieczysława Krawicza. Jako trzeci w tej serii zaprezentujemy film "Jadzia" pozostając w sportowym klimacie dobrej komedii. Spotkania umilą nam Witold Kaliński oraz Marzena Drzewińska, którzy wprowadzą nas w historie polskiego kina i przygotowanych dla Państwa filmów. Projekcje możliwe są dzięki współracy z FINA - Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym oraz w ramach projektu „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. 
Bilety 8zł.

Zapraszamy wszystkich miłosników naszych środowych spotkań z regionalną kuchnią nadpopradzką na kolejne kosztowanie specjałów tym razem także z jagnieciny Hodowli Owiec Stanisława Sroki. Nie zabraknie dobrej muzyki i humorów - to możemy Wam obiecać :) Rozpieścimy Wasze podniebienia najlepiej jak umiemy :)