NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

AKTUALNOŚCI

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI Z PIJALNI

Czy wiesz co to DKMS? Czy wiesz co to WBCD? Czy wiesz, że co 35 sekund ktoś na świecie dostaje najmniej przyjazną diagnozę dotyczącą jego zdrowia? To może być każdy z nas a nie każdy wie, że są wśród nas ludzie, miejsca, instytucje, które edukują, wspierają, leczą i przeprowadzają nas przez szereg procesów związanych z problemami nowotworowymi. Nie bądźmy obojętni wobec innych, nie lekceważmy najmniejszych symptomów jakie nie raz dają nasze organizmy! Zmobilizujmy się i zostawmy swój znak!!! Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi spotykamy się by porozmawiać, doinformować siebie i innych, wesprzeć tych, który nas potrzebują a może nawet zarejestrować się w bazie Dawców Szpiku (rejestracja możliwa na miejscu w dniu wydarzenia). Przyjdź w niedzielę do Pijalni Artystycznej - niczym niezobowiązujące spotkanie może wiele zmienić :) Czekamy na stanowisku na tarasie a w razie niepogody zapraszamy na scenę na sali.

Wstęp jest bezpłatny - do zgarnięcia materiały informacyjne i gadżety promujące akcję ;)

Akcja organizowana jest przez DKMS oraz emovere Magdalena Żuber. 

Zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie z Jackiem Pikułą i Adrianem Marczykiem. W programie wieczoru usłyszymy utwory napisane podczas 7 letniej wędrówki i te spotkane w drodze. Ballady Edwarda Stachury, Marcina Różyckiego, Leonarda Cohena oraz własne. Podczas koncertu możliwość nabycia płyty i książki.

Bilety do nabycia w Pijalni w cenie 15zł.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że trwa u nas kolejna wystawa poświęcona osobie Danuty Szaflarskiej. Jej promienna twarz i serdeczny uśmiech skłaniają do refleksji nad radością życia, które tak bardzo ceniła. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która trwać będzie w Pijalni Artystycznej do 04.04.2018r. 

Zapraszamy wszystkich miłosników regionalnej kuchni nadpopradzkiej na kosztowanie specjałów w tym także z jagnieciny Hodowli Owiec Stanisława Sroki. Rozpieścimy Wasze podniebienia najlepiej jak umiemy :)