NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

AKTUALNOŚCI

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI Z PIJALNI

"Jacek Mazanec - sądeczanin z urodzenia i zamiłowania.
Bywał i jest: dziennikarzem, tekściarzem, wykładowcą akademickim, twórcą kabaretowym, literatem, poetą. Podobno nie maluje. Kręcił się po świecie i najbliższej okolicy. Dyrektorował zawodowemu teatrowi, reżyserował spektakle dla dorosłych i dla dzieci. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych to autor i wykonawca kabaretu „Za”. Występował w całej Polsce." 
Zapraszamy miłośników poezji i muzyki na wyjątkowe spotkanie z niebanalnym człowiekiem. Podczas występu zaprezentowana zostanie najświeższa twórczość Pana Jacka, będzie można porozmawiać z Artystą i przyjrzeć się jego pracy twórczej. 
Dla nas jest to spotkanie po latach - Pan Jacek był jedną z pierwszych osób jakie prezentowały się na naszej scenie tuż po otwarciu Pijalni Artystycznej :) Cieszymy się i zachęcamy gorąco do uczestniczenia w wydarzeniu. Bilety to koszt 15zł - dla pierwszych 30 osób najnowsza płyta gratis!

Kochani, ze względu na chłodne wieczory i dla Waszego większego komfortu, przekładamy Kino Zdrój na cieplejszy okres. Zatem nasze piątkowe projekcje zostają czasowo zawieszone. Poinformujemy Was jak przywrócimy spotkania. W między czasie zapraszamy na rozgrzewające napoje i pyszności z kuchni regionalnej ;)

Zapraszamy wszystkich miłosników naszych środowych spotkań z regionalną kuchnią nadpopradzką na kolejne kosztowanie specjałów tym razem także z jagnieciny Hodowli Owiec Stanisława Sroki. Nie zabraknie dobrej muzyki i humorów - to możemy Wam obiecać :) Rozpieścimy Wasze podniebienia najlepiej jak umiemy :)