NEWSLETTER

Chcesz być informowany o naszych imprezach? Dodaj swój email.

AKTUALNOŚCI

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI Z PIJALNI

Najpiękniejsze pieśni, arie, duety miłosne największych kompozytorów operetkowych i musicali świata w tym E. Kalman, F. Lehar, J.Strauss, K. Zeller czy F. Loeve. Jednym słowem "usta milczą dusza śpiewa" :) Zapraszamy Państwa na ponad godzinny program, podczas którego artyści poprzez śpiew, taniec i anegdotę sprawią, że ta muzyka stanie sie terapią dla duszy. Na scenie zobaczymy: Bogusławę Matys - sopran, Huberta Świecę - tenor oraz Marka Serwetę na fortepianie.

Bilety do nabycia w Pijalni w cenie 20zł.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że trwa u nas kolejna wystawa poświęcona osobie Danuty Szaflarskiej. Jej promienna twarz i serdeczny uśmiech skłaniają do refleksji nad radością życia, które tak bardzo ceniła. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która trwać będzie w Pijalni Artystycznej do 04.04.2018r. 

Kochani, ze względu na chłodne wieczory i dla Waszego większego komfortu, przekładamy Kino Zdrój na cieplejszy okres. Zatem nasze piątkowe projekcje zostają czasowo zawieszone. Poinformujemy Was jak przywrócimy spotkania. W między czasie zapraszamy na rozgrzewające napoje i pyszności z kuchni regionalnej ;)

Zapraszamy wszystkich miłosników naszych środowych spotkań z regionalną kuchnią nadpopradzką na kolejne kosztowanie specjałów tym razem także z jagnieciny Hodowli Owiec Stanisława Sroki. Nie zabraknie dobrej muzyki i humorów - to możemy Wam obiecać :) Rozpieścimy Wasze podniebienia najlepiej jak umiemy :)